Biezpienmaizītes lieta uzņem apgriezienus: Lembergs Arni Krauzi nosauc par cūku

2 komentāri

Diskusija par Ventspils mēru Aivaru Lembergu un “nelaimīgo” biezpienmaizīti aizsākās gaužām nevainīgi, tomēr nu tā izaugusi par nacionāla mēroga skandālu.

Kādā no savām preses konferencēm Lembergs aizskāra kādu ļoti jūtīgu tēmu, proti, žurnāliste, kura bija piedalījusies viņa rīkotajā preses konferencē, vēlāk savā Facebook.com kontā atļāvās atstāstīt, kā visu acu priekšā Lembergs notiesāja biezpienmaizīti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ventspils mērs par to manāmi aizsvilies, it kā caur humoru pasmējās par “izsalkušo” žurnālisti.

Tomēr ar to šī epopeja nav beigusies – Lembergs sociālajos tīklos “uzgājis” arī Arņa Krauzes atstāstījumu no viņa piedzīvotā kādā no mēra preses konferencēm… pirms 15 gadiem! Lembergs apgalvo, ka žurnālists uzvedies kā rīdzinieks, augstprātīgi izturoties pret Ventspils žurnālisti-omīti, tāpēc lepni nosauca Krauzi par cūku.

Foto

Video

2 komentāri

TOP komentāri

 • Nu re
  0

  Nu re

  Ja Lembergam būtu tik vien to problēmu!

  24.04.2016 04:46

 • MEI-DEI
  0

  MEI-DEI

  Mums, vatņikiem, par prieku, Aivar, uzdziedi 9 maijā , karātavu laukumā pie staba....

  23.04.2016 19:12

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas