Biedriņa tēvs par mazmeitas piedzimšanu: Jāmāk šitā notrāpīt

0 komentāri

5. janvārī Rīgas Dzemdību namā pasaulē nāca basketbolista Andra Biedriņa (28) un viņa sievas TV šova Latvijas princese 2008 otrās vietas ieguvējas Madaras Biedriņas (29) otrais bērns – meita Elizabete. Savs sakāmais par abu bērnu dzimšanas datumiem ir basketbolista tēvam Aivaram Biedriņam.

”Mazmeitiņa ir ļoti smuka meitenīte. Man ir laimējies ar mazbērniem. Vecāki smuki, arī viņu bērni smuki,” žurnālam Privātā Dzīve pauž laimīgais vectēvs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Andra un Madaras ģimenē jau aug dēls Emīls, kurš 5. aprīlī svinēs ceturto dzimšanas dienu. ”Jāmāk šitā notrāpīt! Bet jaunie jau māk,” abu mazbērnu piedzimšanu mēneša piektajā datumā raksturo Aivars. Viņš labprāt uzņemas mazdēla Emīla pieskatīšanu: ”Man ļoti patīk būt ar viņu kopā. Mēs staigājam, spēlējam bumbu.” Arī Andra brāļa Ulda ģimenē aug divi bērni.

Andris un Madara romantiskas attiecības uzsāka 2009. gada vasarā. Nākamā gada pavasarī arī saderinājās, bet 2012. gada jūnijā apprecējās. Laulību ceremonija Torņkalna baznīcā pulcēja aptuveni simt viesu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas