Bīberam un Maikla Džeksona dēlam Princam būs kopīgs muzikālais projekts?

0 komentāri

Kanādiešu popzvaigzne saviem faniem nesen pačukstēja, ka 2015. gadā no viņa gaidām kas jauns… Un tagad klīstot baumas, ka viņa projektā varētu piedalīties arī Popa karaļa dēls (tātad, teorētiski Popa princis) Princips Džeksons, 17 gadīgā Maikla Džeksona atvase, ziņo portāls Billboard.

Runājot, ka abi jaunieši arī nesen bijuši studijā, kur ierakstījuši to, kas, visticamāk, gaidāms jau pavisam drīz. Billboard raksta, ka Džeksons ar Bīberu pēdējā laikā daudz ko darījuši kopā, tai skaitā ballēšanos Holivudas klubos (interesanti, kā mazo Džeksonu tur laiž iekšā). Vēlviena persona, kas ar viņiem tusējusi, ir Bībera sparinga partneris Floids Mejveters Jr., kurš apstiprināja, ka viņi patiesi kopīgi veidojot mūziku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kā ziņo avoti, Mejveters kalpojot arī kā atbalsta punkts, pie kura Princis lūdzot palīdzību meiteņu jautājumos. Jāpiebilst, ka tieši viņs bija tas, kurš 2011. gadā tika notiesāts par uzbrukumu savai bijušajai draudzenei.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas