Bez Tabu Palkavnieks darbā saskāries pat ar kakām

0 komentāri

Žurnālista profesija ļauj satikt ne vienu vien īpatni. TV3 raidījuma Bez Tabu vadītājs Ēriks Palkavnieks reiz iepazinies ar vīrieti, kurš mājā rok aku, un ”mākslinieci”, kuras dzīvoklis pārblīvēts ar veciem krāmiem un kakām.

”Tas ķiķis man iekšā ir. Kad eju kameras priekšā, ķiķis nāk ārā. Bet ikdienā neskraidu riņķī, pa labi, pa kreisi ņirgdams un zviegdams,” intervijā Dāvidam žurnālā Kas Jauns atzīst TV3 raidījuma Bez Tabu vadītājs Ēriks Palkavnieks, kurš vada arī kuriozu raidījumu. Atraktīvais TV darbonis pārliecināts, ka latviešiem biežāk vajadzētu par sevi pasmieties. ”Citādi te tā kopējā atmosfēra tāda bēdīga,” teic Palkavnieks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tomēr jautrus mirkļus viņam dzīvē sagādājusi izvēlētā profesija. Lūk, ko Ēriks atceras kā vienu no neparastākajiem piedzīvojumiem darbā: ”Iļģuciema dzīvoklis, par kuru nebija nomaksāts nodoklis. Dzīvoklī ieiet nevarējām. Kaut kā atbīdījām vaļā durvis, un tur viss bija piebāzts ar vecām avīzēm, ar kakām, lupatām, vecu pārtiku. Nevis tā, ka samētāts pa zemi, bet riktīgi augstos krāvumos. Divas istabas un virtuve, un viss pilns! Tur dzīvoja ”māksliniece”, un, pēc viņas teiktā, tā bija instalācija.”

Vēl kāds neparasts notikums piedzīvots Daugavpilī. ”Biju aizbraucis uz Daugavpili pie viena čaļa, kam ir veca koka māja. Viņš istabas vidū raka bedri. 25 gadus! Ar spaini… cilvēks gribēja sev uztaisīt pagrabu, jo kādreiz viņa tēvs esot bijis grāfs, un grāfiem bija pieņemts mājās taisīt pagrabus, kuros var visu ko foršu glabāt. No zemes ziemā nāk siltums, bet vasarā vēsums. Viņš bija izracies kādus 15 metrus dziļi,” stāsta Ēriks, kurš kā neveiklāko piedzīvojumu dzīvē atzīst kritienu ar velosipēdu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas