Bez maksas izrādīs jauno kino režisoru īsfilmas

0 komentāri

Nākamtrešdien, 4. februārī, plkst. 20.00 kinoteātra Splendid Palace Mazajā zālē notiks Latvijas Kultūras akadēmijas kino režijas maģistru īsfilmu skate.

Nākamie seansi gaidāmi Rīgas Kino muzejā 5. un 6. februārī plkst. 18.30 un 7. Februārī plkst. 15.00.

Visos seansos tiks demonstrētas jauno kinorežisoru īsfilmas: Jāna Ābeles Augstāk par zemi (27 min), Martas Hercas Mans kauss plūst pāri malām (24 min), Jurija Skorobogatova Skrūvgiezis (21 min), Valērija Oļehno Papa (25 min) un Madaras Didrihsones Regīna (25 min).

”Šī kursa studenti ir saņēmuši augstvērtīgu profesionālo treniņu un katrs no tiem ir spējis izveidot savu neatkārtojamu, personisku rokrakstu,” atzīst kursa vadītājs režisors Gatis Šmits.

”Piecas dažādas filmas no pieciem daudzsološiem talantiem,” kursa piedāvājumu vērtē Ņujorkas Universitātes profesors Boriss Frumins, kurš ar režisoriem strādājis divus semestrus.

Filmas tapušas ar dāsnu Borisa Frumina un Latvijas Kultūras akadēmijas pasniedzēju padomdošanu un Valsts Kultūrkapitāla fonda finansiālu atbalstu.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas