Bergmanis skolā gada laikā ”nopelnījis” 56 piezīmes, tostarp arī krievu valodā

0 komentāri

Aizsardzības ministra amata kandidāts un spēkavīrs Raimonds Bergmanis (48), pieķerts meitas izlaidumā, atklāj, ka skolas gados nav bijis nekāds paraugpuika un, mācoties Rīgas 49. vidusskolas 6. klasē, mācību gada laikā dienasgrāmatā ”savācis” 56 piezīmes. Šovasar šo skolu absolvēja paša bērni.

”Man 6. klasē gada laikā dienasgrāmatā bija 56 (!) piezīmes. Visspilgtāko atceros klases audzinātājās un krievu valodas skolotājas ierakstu. Pēc sporta stundas mēs, puikas, saģērbāmies ātrāk un aizskrējām uz ēdnīcu, kur tai dienā pusdienās bija pagatavots kartupeļu biezenis ar cīsiņiem. Izdomājām, ja noēdīsim no meiteņu galda visus cīsiņus, tad viņas nemaz nezinās, ka pusdienās tie bijuši. Par šo izdarību dienasgrāmatā bija piezīme krievu valodā ”Za stolom sjel čužuju sasisku!” (No galda noēda svešu cīsiņu),” sarunā ar žurnālu Kas Jauns atceras aizsardzības ministra amata kandidāts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Raimonds Bergmanis kopā ar sievu Viktoriju var lepoties ar trim atvasēm – meitu Martu, kura šogad absolvēja 12. klasi, dēlu Teodoru, kur beidza 9. klasi un Arnoldu, kurš tajā pašā skolā beidzis 2. klasi. Sanācis, ka tieši viņš piezīmju ziņā seko tēva piemēram.

”Ja ar vecākajiem bērniem gāja labi, tad, šķiet, jaunākais cenšas sapelnīt piezīmes pa visiem trim kopā. Viņam to ir ļoti daudz. Pārsvarā par to, ka neklausa vai nav mājas darbu. Nu tā, kā jau puišiem. Bez tā jau neizaug,” saka Bergmanis.

Vecākā meita Marta savu dzīvi nolēmusi saistīts ar veterināriju. ”Mācīšos par vetārsti. Tas ir mans bērnības sapnis. Vecāki teica: ja tas ir dzīves aicinājums, tad lai noteikti to izmēģinu. Esmu liela dzīvnieku mīļotāja. Mūsu ģimenē ir mājdzīvnieki – suns un kaķis, bet pavisam drīz būs liels akvārijs ar diviem simtiem zivju,” sarunā ar Kas Jauns klāsta Marta.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas