Bejonses dziesmas 7/11 jaunākais remikss – elektronikas cienītāju saldais ēdiens?

0 komentāri

Bejonses dziesmas 7/11 remiksi pēdējā laikā dzimst kā no pārpilnības raga un, visticamāk, tas neapstāsies pie šī. Viņas viens no jaunākajiem hītiem ieguvis gan kluba, gan disco, gan arī smagākas elektronikas piesitienus. Tagad arī trap mūzikas stils ir pārstāvejis šo dziesmu!

Las Vegasas dīdžeji Club Killers piedāvā remiksu, kas ar saviem basiem iztrīcinās cauri jebkuram ķermenim, turklāt, neskatoties uz citādāko versiju, tā saglabājusi arī savu hiphopa stilistiku. Club Killers pēdējā laikā “spridzina”, veidojot remiksus tādiem māklsiniekiem Kā Kalvins Heriss un viņa vasaras superhītam Summer, kā arī Charlie XCX un Boom Clap. Taču, par to gan kritiķi vēl strīdas, šis ir iespējams viņu veiksmīgākais darbs līdz šim. Vērtējiet paši!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

https://soundcloud.com/clubkillers/beyonce-711-club-killers-trap-remix

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas