Bejonsē gaida bērniņu?

0 komentāri

Baumas par popmūzikas superzvaigznes Bejonses grūtniecību pasauli apriņķo jau aptuveni gadu, bet tagad pēc pēdējās viņas bildes, kas nopublicēta Instagramā, tās pieņemas spēkā, raksta Billboard.

Eļļu ugunij slavenā dziedātāja pielēja svētdien, kad viņa nopublicēja bildi, kurā redzama ierakta smiltīs, bet vēdera zona uztaisīta tā, it kā tur atrastos gaidāmā atvase. Noslepumainajā attēlā arī redzams viņas platais smaids, kas varētu kalpot kā savdabīgs paziņojums visai pasaulei, jo pēc šīs publikācijas iepriekšējām baumām ir ļoti pamatotas aizdomas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

To, vai viņas un Jay-Z pirmajai atvasei gaidāms brālītis vai māsiņa, visticamāk, uzzināsim tikai tuvākajā nākotnē, jo par šo runā jau kopš 2013. gada maija. Iespējams, tikai vēlviens pavediens kārtējām baumām, lai pakacinātu fanus un dzelteno presi.

A photo posted by Beyoncé (@beyonce) on

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas