Beidzot noskaidrojies, kur pazuda Jenny May kurpes

0 komentāri

Aizvadītajā nedēļā dziedātāja Jenny May Daugavas koncertzālē ieskandināja savu pirmo jubilejas koncertu Jenny May 10 gadi mūzikā.

Laikapstākļu lutināti, turpat, Vecrīgas sirdī, Daugavas krastā, romantiskā saulrietā dziedātāju steidza muzikālajā jubilejā sveikt arī daudzi sabiedrībā zināmi cilvēki. Koncertu baudīja multimākslinieks Kašers jeb Kaspar Blūms-Blūmanis, dziedātājs Nikolajs Puzikovs, vokālais pedagogs Edgars Kramiņš, uzņēmēja Kristīne Lindenblate, skaistumkonkursu rīkotāja Elita Drāke, dziedātāja Samanta Tīna, žurnāliste Una Ulme, kamaniņbraucēja Maija Tīruma un daudzi citi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Koncertu vēroja arī dziedātājas vīrs uzņēmējs Gatis Babris. Koncerta laikā Jenny May meitiņa Sāra tik ļoti noilgojās pēc savas mammas, ka, apķeroties viņai ap vidukli, nebija gatava atkāpties no savas mammas ne soli.

Jenny May priecēja skatītājus ar žilbinošiem tērpiem, kas tika šūdināti īpaši koncerttūrei. Lai gan sākumā dziedātāja uz skatuves kāpa kurpēs, koncerta laikā tās žigli vien pazuda.

Sociālajos tīklos gan Jenny May joko, ka nopirkusi tik dārgas kleitas, ka kurpēm vairs neatlicis naudas. Interesi par kurpju nozušanu pauduši arī mediji, tikmēr pati dziedātāja uzturēja intrigu, pati izvirzot teoriju, ka žurnālisti viņai kurpes “novilkuši” ar fotošopa palīdzību.

Nu atklājies, ka kurpju nozušana bija saistīta ar krampjiem, kas dziedātājai tieši koncerta laikā bija iemetušies kājās.

Lai piešķirtu koncertiem meditatīvu noskaņu, dziedātāja tajos apvienojusies ar gongu un netradicionālo mūzikas instrumentu spēles pratējiem. Tāpat uzstāšanos paspilgtināja profesionāli dejotāji, ar kuriem Jenny May karstasinīgi “iegrieza” deju grīdu.

Neraugoties uz divu stundu garo koncertu, dziedātāja piecēla publiku kājās un ar atkārtot saucieniem netika laista prom no skatuves, uz ko Jenny May dāsni atbildēja ar papildu dziesmām.

FOTO

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas