BBC seriāla Šerloks muzikālā tēma indiešu gaumē

0 komentāri

Viens no pasaulē pieprasītākajiem detektīvseriāliem Šerloks, šķiet, ir lielisks pilnīgi viss – gan aktieri, gan stāsts, gan arī muzikālā atklāšanas tēma. Internets, precīzāk, Youtube vietne ir pilna ar dažādām tās kaverversijām. Pēdējā no tām iznākusi pavisam nesen, kas šoreiz ir indiešu stilā.

Augstāk minētie slavējumi, protams, ir gaumes lieta, taču gan IMDb reitings, gan arī kritiķu atsauksmes par šo šedevru liekus komentārus gan neprasa. Tā nu pagājušajā gada izskaņā tapa vēlviena kaverversija tās atklāšanas muzikālajai tēmai, kas skaņ ļoti interesanti. Varbūt ne tik dramatiski, cik oriģinālā, bet mierīgākas un austrumnieciskas mūzikas cienītāji noteikti novērtēs arī šo versiju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ja nu kāds tomēr neatminas, kāds bija oriģināls, salīdzinājumam piedāvajam to apskatīt zemāk:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas