Banderasa jaunā draudzene – bijušās sievas kopija

0 komentāri

Spāņu aktieris Antonio Banderass (54) pēdējā laikā manīts nīderlandietes Nikolas Kempelas (34) sabiedrībā. Aktiera jaunā mīlestība tik ļoti atgādina šķirto sievu Melāniju Grifitu, raksta žurnāls Privātā Dzīve.

Banderasa jaunā sirdsdāma, kaut arī izskatās ko modele, patiesībā draudzējas ar finansēm un pēc profesijas ir investīciju konsultante. To vai skaistule kļūs par aktiera jauno sievu, rādīs laiks. ”Mēs esam iepazīšanās procesā. Nikola vēl nav pieradusi pie fanu un žurnālistu izmanības. Viņai nav nekā kopīga ar manu darbu,” kādam spāņu medijam atzinis Banderass.

Par abu romantiskajām attiecībām sāka runāt pagājušā gada septembrī – neilgu laiku pēc tam, kad aktieris šķīrās no aktrises Melānijas Grifitas, ar kuru laulībā bija nodzīvoti 18 gadi. Kāds aktiera draugs apgalvo, ka laulība neizjuka Nikolas dēļ, jo Banderass ar nākamo mīļoto sievieti iepazinās pēc tam, kad pāris jau bija izlēmis šķirties. ”Nikola ir brīnišķīga un Antonio ir laimīgs, ka Nikola ir ienākusi viņa dzīvē,” izteicies aktiera draugs. Citi gan runā, ka Nikola ir tā pati dāma, ar kuru Antonio dejojis Kannu festivāla ballītē maijā, vēl esot precēta vīra godā.

Antonio Banderass un Melānija Grifita. Foto: EPA/ LETA

Antonio Banderass un Melānija Grifita. Foto: EPA/ LETA

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas