Baltijas pērles rīkotāji šogad festivālu turpinās citādā formātā

0 komentāri

Kaut arī starptautiskā kinoaktieru festivāla Baltijas pērle rīkotāji rudenī izplatīja paziņojumu, ka 2014.gads būs pēdējais festivāla norises gads, šogad festivāls turpināsies citādā formātā, pavēstīja Baltijas pērles projektu vadītāja Asnāte Vasiļjeva.

”Formāts noteikti mainīsies, un tas nebūs tāds, kā ierasts,” pastāstīja Vasiļjeva, nevēloties detalizētāk apspriest Baltijas pērles rīkotāju turpmākos plānus. Viņa gan norādīja, ka par nākotnes iecerēm drīzumā tiks oficiāli paziņots. ”Tas notiks tad, kad no visām pusēm viss būs skaidrs,” pauda Vasiļjeva.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Pēc pagājušajā gadā paziņotā lēmuma pilnībā pārtraukt festivālu mums nācās uzklausīt britu režisora Pītera Grīneveja un citu cilvēku aicinājumus to turpināt. Tālab tika pārskatīta šī iespēja un runāts par veidiem tāda kultūras pasākuma veidošanai, kas te, Latvijā, nepieciešams,” sacīja Baltijas pērles projektu vadītāja.

Kā vēstīts, Valsts kultūrkapitāla fonds festivāla rīkošanai 2015.gadā piešķīris 25 000 eiro. Vasiļjeva norādīja, ka būs jāpiesaista papildu līdzekļi, jo par 25 000 sarīkot festivālu nav iespējams.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas