“Baltā nakts” kinoteātrī “Splendid Palace”

0 komentāri

Mūsdienu kultūras foruma ”Baltā nakts” ietvaros kinoteātrī “Splendid Palace” visas nakts garumā būs iespēja baudīt dažādu žanru, laiku un formātu kino.

6. septembrī no plkst. 21.00 līdz plkst. 03.00 tiks demonstrētas pasaulslavenā itāļu režisora Juri Ankarāni (Yuri Ancarani) triloģijas īsfilmas ”Il Capo”, ”Piattaforma Luna” un ”Da Vinci”. Šīs filmas tika izrādītas Parīzes Baltajā naktī un šogad atceļojušas uz Rīgu. Mākslinieka radītie darbi ir guvuši atzinības un balvas vairāk kā 20 filmu festivālos Francijā, Itālijā, Norvēģijā, ASV, Polijā un citur.

Deviņos seansos no plkst. 18.00 līdz plkst. 03.00 demonstrēs no pasaules kinoklasikas bestselleri – 1902. gadā Francijā uzņemtās zinātniskās fantastikas spēlfilmas ”Ceļojums uz Mēnesi” (Le Voyage Dans La Lune, režisors Žoržs Meljess). Šī filma ir kļuvusi arī par šī gada “Baltās nakts” iedvesmas avotu. Tajā pašā laikā “Splendid Palace” rādīs arī jaunākās Latvijas īsfilmas projektā “Dzīve – tas ir kino”. Bet unikālajā multimediālajā projektā ”Landscapes” tiks apvienots mūsdienu kamermūzikas skanējums un fotoprojekcijas māksla.

Ieeja bez maksas.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas