Atklāta Eimijas Vainhausas skulptūra

0 komentāri

Britu dziedātājai Eimijai Vainhausai veltīta skulptūra uzstādīta Kamdenas tirdziņā Londonā. Turklāt dziedātājas tēvs cer, ka tā novērsīs daudzo fanu uzmanību no pāragri mirušās dziedātājas mājas, kas atrodas turpat netālu.

Tēlnieka Skota Ītona darbā attēlota Vainhausa pilnā augumā. Tā atrodas netālu no mājas, kurā mūziķe 2011.gada jūlijā nomira no saindēšanās ar alkoholu. Viņa bija 27 gadus veca. Dziedātājas tēvs Mičs Vainhauss pauda cerību, ka jaunā skulptūra būs pozitīva piemiņas vieta, kurā fani varēs nolikt ziedus un atcerēties pāragri aizsaulē aizgājušo mūziķi. Viņš vēlas, lai skulptūra novērstu fanu uzmanību no Vainhausas mājas, kas “visiem nes sliktas atmiņas”. Dziedātājas tēvs atgādināja, ka “Eimija bija svarīga Kamdenas sastāvdaļa. Viņa joprojām tāda ir, tāpēc grūti iedomāties vēl labāku vietu viņas statujai”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kamdenā parasti ļauj izvietot skulptūras tikai tādām pazīstamām personībām, kas mirušas ne agrāk kā pirms 20 gadiem, taču šoreiz pieļauts izņēmums, piebilda tēvs.

Pagājušogad Kamdenas rajonā ar dažādiem pasākumiem mēneša garumā tika svinēta Vainhausas 30. dzimšanas diena.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas