Atjaunots Džimija Hendriksa Londonas dzīvoklis

0 komentāri

Roka leģendas Džimija Hendriksa faniem radīts jauns svētceļojuma galamērķis. Londonā restaurēts dzīvoklis, kas pirms 45 gadiem kalpoja par ģitārroka ikonas mājvietu.

Dzīvoklis ir tieši tāds, kāds tas izskatījās laikā, kad tajā mitinājās Džimijs Hendrikss. Brukstrītas 23. nama augšējos stāvos izvietotie apartamenti atrodas blakus vietai, kur dažus gadsimtus iepriekš dzīvoja komponists Georgs Frīdrihs Hendelis, kurš slavens kļuva ne tikai ar muzikālajiem sacerējumiem, bet arī ar savu kaislību uz gardu ēdienu un vīniem. Džimijs Hendrikss, kurš dzīvoklī ievācās 1968. gadā, tajā divus gadus vēlāk arī atstāja šo pasauli pēc nejaušas miegazāļu pārdozēšanas – 27 gadu vecumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Dzīvoklis, kas atrodas prestižajā Londonas Meifēra rajonā, ticis restaurēts par apmēram divarpus miljoniem mārciņu, konsultējoties ar Džimija Hendriksa bijušo draudzeni Keitiju Ičingemu.

Šobrīd dzīvoklis ierakstīts Londonas tūrisma kartē kā vienota ekspozīcija – Hendrikss un Hendelis.

Foto

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas