Atcelts festivāla “Arēna” atklāšanas koncerts “Viņš un Viņa”

0 komentāri

Mākslinieku slimības dēļ atcelts 1.oktobrī plānotais Latvijas Radio kora festivāla “Arēna” atklāšanas koncerts “Viņš un Viņa”, informē festivāla organizatori.

Iegādātās biļetes derīgas trio “Art-I-Shock” koncerta “Mākoņu sana” apmeklējumam 2. oktobrī plkst.19 Rīgas Stradiņa universitātes aulā vai nododamas atpakaļ “Biļešu paradīzes” kasēs.

Jau ziņojām, ka festivāla “Arēna” koncerti notiks no 1. oktobra līdz 3. novembrim. Festivāla programmā iekļautas arī mūsdienu mūzikai veltītas lekcijas un diskusijas, kas no 10. septembra līdz 26. novembrim notiks Jāzepa Vītola Latvijas mūzikas akadēmijas LMT Kamerzālē.

Šogad ”Arēna”, par festivāla apakšvirsrakstu izvēloties tēmu ”Šķērsojot robežas”, pētīs dažādu kultūras nozaru mijiedarbību mūsdienu mūzikas kontekstā, pretnostatot krāšņas un virtuozas baroka ārijas un tautas mūzikas elementus konceptuālām elektroniskām kompozīcijām, meklējot Austrumu un Rietumu mūzikas saskares punktus, kā arī paplašinot muzikālās izteiksmes līdzekļu arsenālu ar citu kultūras jomu novitātēm, tai skaitā kino un glezniecību.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas