Atcelta Lenija Kravica uzstāšanās Tallinā

0 komentāri

Mūziķa slimības dēļ atcelts šodien paredzētais Lenija Kravica koncerts Tallinā, informē koncertaģentūra FBI.

Kā informē koncerta rīkotāji, slimības dēļ mūziķis spiests atcelt savu uzstāšanos arī Viļņā un Minskā. Pašreiz noris darbs pie jaunu koncertu datumu apstiprināšanas, lai jau drīzumā varētu paziņot jaunu uzstāšanās laiku.

Biļešu īpašnieki tiek aicināti saglabāt esošās biļetes, jo tās būs derīgas jaunajā norises datumā.

Biļešu atgriešanas kārtība:

  • Pircējiem, kas internetā iegādājās e-biļetes, uz pie reģistrācijas norādīto e-pastu tiks nosūtīta naudas atmaksas forma. Pēc tās aizpildīšanas un nosūtīšanas Ticketpro uz e-pastu info@ticketpro.lv nauda tiks pārskaitīta uz pircēja kontu, no kura tika veikts maksājums par biļetēm;
  • Tiem, kas biļetes iegādājās biļešu tirdzniecības kasēs, jāsazinās ar SIA Ticketpro Baltics, rakstot uz e-pastu info@ticketpro.lv.
  • Nauda par biļetēm tiks pārskaitīta uz klienta norādīto kontu 15 darba dienu laikā. SIA Ticketpro Baltics atmaksā naudu par tām biļetēm, kas iegādātas SIA Ticketpro Baltics tirdzniecības vietās vai interneta veikalā ticketpro.lv.
  • Jautājumu vai neskaidrību gadījumā lūgums zvanīt pa SIA Ticketpro Baltics informatīvo tālruni 28863479 vai rakstīt uz e-pastu info@ticketpro.lv.

Biļešu uzpirkšana turpināsies līdz 2015. gada 31. janvārim.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas