Astro”n”out jaunajā dziesmā Turies skar kopdzīves un bērnu tēmu

1 komentārs

Pastāvēs, kas mainīsies, ar šiem vārdiem topošā albuma priekšvēstnesi – dziesmu Turies – piesaka grupa Astro”n”out. Arī pati dziesma ir par mainīšanos un pieaugšanu, esot attiecībās un audzinot bērnus.

”Mēs meklējam jaunas skaņas, un arī mēģinām viens otrus bakstīt, lai nekas, no kas jau bijis, vairs neatkārtojas. Protams, ka vieglāk ir sevi citēt, pazīstamās lietas. Bet forši, ka mums grupā puiši maina instrumentus,” stāsta Māra Upmane-Holšteine.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Astro’n’out šis ir bijis pozitīvu pārmaiņu gads, kurā pārdomātas personīgās vērtības. Dziesma Turies ir par laiku, kuru pavadām kopā ar saviem mīļajiem, un par to, kā maināmies un pieaugam, esot attiecībās un audzinot bērnus,” dziesmas Turies vēstījumu atklāj mūziķe.

Šovasar mūziķi gatavi iekarot visas ”karstākās” skatuves, bet nepacietīgākajiem Astro”n”out faniem ar grupu būs iespējams tikties jau sestdien Arēnā Rīga, savukārt dziesmas Turies videoklips tautās tiks laists rīt.

Ekspresintervijā Māra un Juris atklāj, kā izgājuši no neordinārām situācijām uz skatuves, ko plāno darīt vasarā un kādas pārmaiņas piedzīvojuši paši mūziķi.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Jāns
    0

    Jāns

    Baigie jefiņi....

    27.05.2015 15:40

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas