“Astro’n’out” ar singlu “Zilonis” izziņo Latvijas koncerttūri

0 komentāri

Grupa “Astro’n’out”, ieskandinot rudenī gaidāmo koncerttūri ”Astro” Electro Acoustic”, klausītāju vērtējumam nodod jaunāko dziesmu “Zilonis” ar Imanta Ziedoņa vārdiem.

Koncertos klausītājus sagaida Astro”n”out dažādos laika posmos sarakstīto dziesmu izlase, aranžēta ar šķietami pretējos virzienos vedošiem elementiem: elektroniskie instrumenti savijas ar akustiskajiem. Elektroniskā koncepta virzienu kopā ar grupu ir veidojis DJ Rudd, kurš pievienosies arī tūres koncertos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Bērnu ienākšana pašu dzīvēs liek pārvērtēt lietas un maina arī skatījumu uz mūsu muzikālo virzienu,” komentē grupas līdere Māra. “Ir sajūta, ka ceļš jāturpina pamatīgāk, atbildīgāk, bet tajā pašā laikā jāķer mirklis ”spēlējoties”. Gatavojoties tūrei, mēs esam atļāvušies eksperimentēt ar savu skanējumu, kā arī labi zināmo dziesmu formu.”

Tūri ieskandinot, grupa Astro”n”out laiž klajā jaunu singu ”Zilonis”, kas iezīmē koncertos sagaidāmo grupas skanējumu.

“Dziesma “Zilonis”, par spīti savam bērnišķīgajam nosaukumam ir kā reiz par to “lielo un netveramo” lietu kārtību, par ko šādā jaunā dzīves posmā nonākot, arvien vairāk gribas domāt,” komentē Māra.

Mūzika – Māra Upmane-Holšteine, vārdi – Imants Ziedonis, mūzikas producents – Rūdolfs Budze (DJ Rudd). Ierakstīts Hodila Studija, Mute Studija.

Koncerttūres ”Astro” Electro Acoustic” ietvaros grupa “Astro’n’out” piestās:

  • 27. septembrī Siguldā ”Baltajā flīģelī”
  • 4.oktobrī Ventspilī ”Jūras vārtos”
  • 5. oktobrī Liepājas Olimpiskajā centrā ”Rožu zālē”
  • 11. oktobrī Jēkabpilī ”Krustpils kultūras namā”
  • 1.novembrī Gulbenes kultūras namā
  • 2. novembrī Vidzemes koncertzālē ”Cēsis”
  • 7. novembrī Latvijas Nacionālajā bibliotēkā ”Ziedoņa zālē”
0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas