Arvīds Berķis līgavu nolūko garāko kāju konkursā

0 komentāri

Grupas “Blitze” solists, TV šova “OKartes skatuve” dalībnieks Arvīds Berķis (28) līgavu Daci Zvirgzdiņu (28) noskatījis konkursā “Latvijas garākās kājas” aizvadītā gada nogalē, vēsta žurnāls “Kas Jauns”.

“Kādas simpātijas pret Daci man radās pirmajā reizē, kad šo meiteni ieraudzīju, bet par mīlestību to nesaukšu,” žurnālam “Kas Jauns” stāsta mūziķis, atklājot, ka pašam ir būtiski cilvēku sākumā iepazīt, parunāties, lai konstatētu saderību. Garāko kāju konkursā, kurā, neskatoties uz Daces 88 cm garajām kājām, uzvaras laurus meitene neplūca, abi komunicējuši un sazinājušie, taču par attiecību sākumu abi uzskata kluba “Mai Tai” atklāšanas ballīti, kur piedalījās arī konkursa “Latvijas garākās kājas” dalībnieces.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pēc kopīgi pavadītas nakts klubā Arvīds devās uz Jelgavu pie Daces, līdzi ņemot milzu rožu pušķi, kas veidots no baltiem un sakraniem ziediem. Aplidošana turpinājusies vairākos randiņos. Bijuši gan restorānu apmekējumi, gan zelta ķēdīte ar sirsniņu, gan pasaulē zināmu mīlas balāžu koncerts. Pirms četriem mēnešiem abi dūdotāji uzsākuši kopdzīvi, Arvīdam pārceļoties uz Daces dzīves vietu Jelgavu, kur nu iekopta mīlas ligzdiņa.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas