Artūrs Kulda un Elli U saderinājušies

0 komentāri
Artūrs Kulda un Elli U saderinājušies
Foto: facebook/elina.usova

Latvijas izlases hokejists Artūrs Kulda (26) pasniedzis dziedātājai Elli U jeb Elīnai Usovai (24) iespaidīgu saderināšanās gredzenu. Viņa drīzumā kļūs par hokejista laulāto draudzeni, raksta žurnāls Kas Jauns.

Artūrs un Elīna iepazinušies Rīgā aptuveni pirms gada, kad abu starpā uzplaiksnījušas acumirklīgas mīlas jūtas. Pāris tikās gan ārpus Latvijas, gan Rīgā, raksta žurnāls Kas Jauns.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pirms diviem gadiem ļaudis mēļoja, ka Elli U ir romantiskas attiecības ar armēņu izcelsmes režisoru Aiku Karapetjanu. ”Uzskatu, ka Aiks ir vistalantīgākais kino jomas cilvēks Latvijā, un man ir ļoti interesanti ar viņu kopā pavadīt laiku,” pēc spēlfilmas Cilvēki tur pirmizrādes žurnālam Kas Jauns atzina dziedātāja, noraidot, ka abu starpā būtu kas vairāk par draudzību.

Elli U pie Latvijas mūzikas debesīm iemirdzējās pirms desmit gadiem. Tolaik par dziedošās pusaudzes popularitāti rūpējās viņas mamma Tamāra. Redzot meitas mūziķes talantu, viņa Elīnai rīkoja uzstāšanās, kā arī organizēja intervijas. Pašu mājās lielāko popularitāti Elli U piedzīvoja, kad pirms gandrīz astoņiem gadiem tandēmā ar smalko aprindu frizieri Pēru Bogomazovu startēja dziedāšanas šovā Divas zvaigznes. Tolaik dziedātāja ar vairākām dziesmās parādījās arī vietējos mūzikas TV kanālos. Dziedātājai tika prognozēta spoža skatuves karjera.

Pirms pieciem gadiem Elīnas ģimeni satrieca traģēdija – mūžībā aizgāja mamma Tamāra. Tomēr Elli U nepadevās. Viņa turpināja darboties jomās, kas viņu pašu saista. Tieši tā bija vēlējusi viņas mamma. Nu līdzās dziedāšanai, kas pēdējos gados kļuvusi par vaļasprieku, viņa var lepoties arī ar Latvijas Mākslas akadēmijā iegūto maģistra grādu dizainā, ko liek lietā arī praktiski, strādājot par interjera dizaineri.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas