Ar koncertiem Cēsīs un Rīgā sāksies Tev tuvumā koncertturneja

0 komentāri

Sestdien, 20. decembrī, ar koncertu Cēsu Sv.Jāņa baznīcā un svētdien, 21. decembrī, ar diviem koncertiem Rīgas Vecajā Sv. Ģertrūdes baznīcā sāksies šī gada Tev tuvumā 12 pasākumu koncertsērija.

Koncertos piedalīsies gan mūziķi, kuri jau ir redzēti iepriekšējo gadu Tev tuvumā sastāvā, gan arī tādi – Aija Andrejeva un Kārlis Auzāns -, kuriem šī būs debija Tev tuvumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Lai arī kopējā pasākuma sajūta un uzstādījums – Ziemassvētku koncertos izpildīt skaistākās latviešu komponistu Ziemassvētku dziesmas – paliek nemainīgs, gan Aija, gan Kārlis ienes jaunas spilgtas krāsas un nianses”, sola pasākuma muzikālā producente Anete Kalniņa! Nelielu ieskatu šī gada programmā sniedz divi nesen Tev tuvumā publicētie skaņdarbi – Aijas Andrejevas un Artūra Skrastiņa izpildītā Aivara Hermaņa un Igo dziesma Par klusumu un Aijas Andrejevas un Marta Kristiāna Kalniņa izpildītā Jāņa Lūsēna dziesma Īstie vārdi ar Egīla Zirņa vārdiem.

Aija Andrejeva mūziķu apvienībai Tev tuvumā, kas pie klausītājiem Ziemassvētku laikā dodas jau ceturto gadu, pievienojusies pirmo reizi. 2011. gada nogalē kopīgā projektā Tev tuvumā apvienojās Artūrs Skrastiņš, Ieva Kerēvica un grupa Putnu Balle. Arī 2012. gadā projekts uzstājās šādā pat sastāvā, vairākos koncertos skatītāju priekšā stājās arī izpildītājs un komponists Arnis Mednis. 2013.gadā Ievu Kerēvicu uz skatuves nomainīja Marija Naumova, bet Artūru Skrastiņu – Marts Kristiāns Kalniņš. Šogad pamatsolistu statusā Aija Andrejeva, Artūrs Skrastiņš un Marts Kristiāns Kalniņš, bet uz skatuves kāps arī grupa Putnu Balle, Kārlis Auzāns (čells, ģitāra), Jānis Miltiņš (klavieres), Valters Sprūdžs (bass), Kaspars Kurdeko (sitamie intrsumenti).

Projekts Tev tuvumā kopīgi ieraksta un Latvijas dievnamos izpilda Mārtiņa Brauna, Aivara Hermaņa, Raimonda Paula, Jāņa Lūsēna, Ulda Marhilēviča, Imanta Kalniņa, Igo, Aigara Voitišķa, Valta Pūces un citu latviešu komponistu skaistākās Ziemassvētku dziesmu versijas akustiskās mūzikas izpildījumā.

Trīs gadu laikā projekts Tev tuvumā izskanējis 37 koncertos, kopumā pulcējot 25 tūkst. apmeklētāju. Visus trīs koncerta TV ierakstus 2011.-2013.gada 24. decembrī translēja LNT. Arī šogad plānota koncertieraksta TV translācija LNT 24. decembrī plkst.18:00.

Koncertpasākumu norises grafiks:

 • Sestdiena, 20. decembris, Cēsis, Sv. Jāņa baznīca, plkst.18:00,
 • Svētdiena, 21. decembris, Rīga, Vecā Sv. Ģertrūdes Evaņģēliski luteriskā baznīca, plkst.19:00 [Izpārdots!],
 • Svētdiena, 21. decembris, Rīga, Vecā Sv. Ģertrūdes Evaņģēliski luteriskā baznīca, plkst.21:30,
 • Pirmdiena, 22. decembris,. Rīga, Sv. Pētera baznīca, plkst.19:00 [Izpārdots!],
 • Otrdiena, 23. decembris, Valmiera, Sv. Sīmaņa luterāņu baznīca, plkst.19:00 [Izpārdots!],
 • Piektdiena, 26. decembris, Liepāja, Sv. Trīsvienības katedrāle, plkst.16:00,
 • Piektdiena, 26. decembris, Saldus, Sv. Apustuļu Pētera un Pāvila Romas katoļu baznīca, plkst.21:00,
 • Sestdiena, 27. decembris, Rīga, Lutera baznīca Torņkalnā, plkst.16:00,
 • Sestdiena, 27. decembris, Rīga, Lutera baznīca Torņkalnā, plkst.20:00,
 • Svētdiena, 28. decembris, Jelgava, Sv. Annas luterāņu baznīca, plkst.16:00,
 • Svētdiena, 28. decembris, Jelgava, Sv. Annas luterāņu baznīca, plkst.19:00,
 • Pirmdiena, 29. decembris, Cesvaine, luterāņu baznīca, plkst.19:00.

Biļetes iegādājamas Biļešu paradīzes tirdzniecības vietās. Biļešu cena – 7-10 eiro. Bērniem līdz 7 gadu vecumam – ieeja bez maksas.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas