Apvienojas 1980. gadu leģenda Culture Club

0 komentāri

Atkalapvienošanās koncertu sarīkojusi 1980. gadu britu popmūzikas leģenda – grupa Culture Club. Pagaidām nav zināms, vai grupa plāno palikt kopā arī turpmāk, jo kolektīva līderis Bojs Džordžs atzīst, ka atrast sadarbības partnerus viņam ir tikpat grūti kā astoņdesmitajos gados.

Šī bija pirmā grupas Culture Club uzstāšanās pēdējo 12 gadu laikā. Tomēr lielākā daļa grupas fanu to atceras no 1980. gadu vidus. Culture Club atkalapvienošanās notikusi drīz pēc tam, kad par kopā sanākšanu paziņoja vēl viens jauno romantiķu kustības kolektīvs – grupa Spandau Ballet.

Culture Club līderis Bojs Džordžs atzīst, ka nekas daudz kopš 1980. gadiem nav mainījies – toreiz viņiem bija grūti vienoties par sadarbību ar kādu no ierakstu kompānijām viņa ekstravagantās ārienes dēļ. Arī tagad viņam grūti atrast līdzinieku uz popkultūras skatuves.

Bojs Džordžs grupu pameta 1990. gadu beigās, sākot solokarjeru un vēlāk kļūstot par klubu dīdžeju. Viņš arī ticis tiesāts un izcietis sodu par kāda geju eskorta servisa darbinieka sagūstīšanu, taču par labu uzvedību priekšlaikus atbrīvots.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas