Apprecējušies TV šovu dalībnieki

0 komentāri

13. septembrī Rēzeknes katedrālē gredzenus mija Ingars Puncuļš (21) un Baiba Reine (20), kurus iepazinām kā Rēzeknes zaļo pakalnu kora dalībniekus TV3 šovā ”Koru kari” un LNT šovā ”Dziedošās ģimenes”.

”Pirmo reizi satikāmies manā mūzikas skolas izlaidumā. Man bija 14 gadi, Baibiņai – 13,” žurnālam ”Privātā Dzīve” stāsta Ingars. Tonakt esot arī vienu deju nodejojuši. Vēlāk kopīgi devušies svētceļojumā uz Aglonu, kopā noejot vairāk nekā 100 kilometru, ko Ingars atceras kā brīnišķīgu piedzīvojumu. Pēc ilgāka laika abi satikušies kora atlasē, un Ingars sajutis, ka agrīnās simpātijas nav rimušas. Taču pāris pavisam satuvinājies, kad Baiba pēkšņi saslimusi un nokļuvusi slimnīcā. ”Ingars pie manis uz slimnīcu brauca gandrīz katru dienu, mēs daudz runājām, kļuvām tuvāki viens otram,” atceras Baiba.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pāra saderināšanās notika Intara koncerta laikā no skatuves aizvadītajā gadu mijā. To Baiba atzīst par vienu no saviļņojošākajiem mirkļiem savā dzīvē.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas