Apavu dizainere Dobele labprāt valkā savus darinājumus

1 komentārs

Apavu dizainere Elīna Dobele uzskata, ka labi dizaineru veidoti apavi neiziet no modes, tāpēc māksliniecei pašai mājās ir ļoti liela personīgā kolekcija ar sevis dizainētajiem apavu pāriem.

”Šovasar must have ir zemi papēži, sandale, nedaudz vīrišķīga, ar askētisku maskulīnu piesitienu, bet tomēr eleganta,” tendenci sieviešu apavu modē raksturo Elīna Dobele.

Māksliniece uzskata, ka cilvēkiem vienmēr aktuālāk ir apavu izskats un stils. Ērtus apavus cilvēki sāk novērtēt tikai tad, kad kļūst vecāki. Parasti tas novērojam pircējiem, kuru vecums sniedzas pāri 30.

Pašas mākslinieces kaislība ir zemas kurpes, augstu papēžu apavus uzvelk reti, tomēr, neskatoties uz to, dizainere iesaka katram pašam izvēlēties apavus, kuros viņam ir ērti pavadīt ikdienu.

Vairāk skaties video!

1 komentārs

TOP komentāri

  • Aiva
    0

    Aiva

    Fantastiski apavi. Skaisti, kvalitatīvi un īpaši apavi.

    04.07.2015 14:36

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas