Antra Stafecka ar dziesmām apbraukās Latviju

0 komentāri

Dziedātāja Antra Stafecka gada sākumā prezentēja savu debijas albumu Vientuļā zvaigzne, un nu pienācis laiks doties koncerttūrē. Antra kopā ar pavadošo grupu uzstāsies Valkā, Naukšēnos, Brocēnos, Limbažos un Talsos, informē A. Stafeckas pārstāve Vivita Leismane.

Plašākai publikai Antra Stafecka kļuva zināma 2012. gadā kā TV šovā O”kartes akadēmija dalībniece, kā arī sadarbojoties ar Raimondu Paulu, Uldi Marhileviču, Guntaru Raču un Igo, grupām Otra puse un Colt, kā arī ar pasaulslaveno AlBano.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Antras debijas albumā Vientuļā zvaigzne iekļautas dziesmas, kas radītas kopā ar dziedātājas mammu Ilzi Mūrnieci (daudzu tekstu autore) un Jāni Čubaru (mūzikas līdzautors, grupas Otra puse ģitārists).

Antras Stafeckas koncerttūres pieturvietas:

  • 19. septembris – Valkas kultūras nams
  • 9. oktobris – Naukšēnu kultūras nams
  • 10. oktobris – Brocēnu kultūras centrs
  • 31. oktobris – Limbažu kultūras nams
  • 18. novembris – Talsu pilsētas laukums, bezmaksas patriotisks pasākums, kurā uzstāsies arī Antras draugi – grupas Otra Puse un Colt.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas