Ansis Klintsons un Prāta Vētras basists ieraksta kopīgu dziesmu

3 komentāri

TV3 laika ziņu vīrs, agrākās grupas Logo solists Ansis Klintsons ar savu mūzikas apvienību NLO (Nepieradināto Logo Orķestri) radījis jaunu dziesmu Zirgi, kas tapusi sadarbībā ar grupas Prāta Vētras basģitāristu Ingaru Viļumu.

”Dziesma radās pie Juglas ezera, domājot par dzīvi un tās neapturamo plūdumu,” stāsta Ansis Klintsons. ”Tā ir asociatīvās dzejas darbs – kad ezers ir maigs un mierīgs, tā spogulī kaut kas tomēr viļņojas, un tad Tu sajūti tikko nopļautās zāles smaržu, laimīgās dzīves garšu, bet sekundes tikai skrien, skrien, skrien… laiku kopā sien. Sekundes un minūtes ir kā mazi rokturīši laikam, lai to varētu saskaitīt, apjaust un iegrāmatot dzīves plūdumā”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Liela loma dziesmas tapšanā ir arī Ingaram Viļumam, kurš Ansim palīdzēja ar aranžēšanu, atmosfēriskām sintezatoru partijām un arī ar savu pieredzi un skanējuma redzējumu. Viļums piedalījās arī dziesmas tapšanā, iespēlējot trešo daļu basa partiju. Pārējo ieskaņoja Tīna Tilčika. Abu basģitāristu tembri tik labi saskanējuši, ka dziesmas producenti Jānis Kalve un Lotars Lodziņš nolēma, ka skaņdarbā dzirdams divu basistu kopdarbs.

Video

3 komentāri

TOP komentāri

 • Guna L.
  +1

  Guna L.

  Savārstījums kautkāds vārdu tekstā.....meldiņš ok, bet tie vārdi.....nu ......ja nav,tad nav

  11.02.2016 23:08

 • Daina
  +1

  Daina

  Labs gabals, ja kas!

  11.02.2016 12:05

 • atkal
  0

  atkal

  atkal jau degunaa dzied...

  13.02.2016 01:50

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas