Animācijas filma Zelta Zirgs izdota DVD

0 komentāri

No šodienas tirdzniecībā pieejama pilnmetrāžas animācijas filmas Zelta Zirgs DVD. Tā prezentācija notiks plkst. 15:00 Valdemāra pasāžā, informē filmu studijā Rija.

Pilnmetrāžas animācijas filmas Zelta Zirgs režisors ir Reinis Kalnaellis. Sižeta pamatā ir Raiņa pirms vairāk nekā 100 gadiem sarakstītā luga Zelta zirgs. Tās motīvi – cīņa starp labo un ļauno, drosmes, neatlaidības un mīlestības spēks ir universāli – ir sastopami daudzu tautu pasakās, tāpēc arī tiem, kas Raiņa lugu nav lasījuši, animācijas filma ir ne mazāk aizraujoša un saprotama.

Filma tapusi sadarbībā ar Latvijas Luksemburgas un Dānijas animācijas filmu meistariem.

Filmas pirmizrāde notika Nacionālās bibliotēkas atklāšanas svinību ietvaros. Kopš 28. augusta tā ir izrādīta 76 Latvijas kinoteātros, kultūras un tautas namos kā arī Latvijas skolās. Rijas kolektīvs ir laimīgs, ka filma atradusi ceļu pie Latvijas jauno skatītāju sirdīm.

Pilnmetrāžas animācijas filmu Zelta Zirgs DVD formātā no šodienas, 15. decembra, iespējams iegādāties grāmatnīcās Zvaigzne ABC, Valters un Rapa, Jāņa Rozes grāmatnīcā. Tas ir pieejams arī veikalu Elkor un Statoil tīklos, kā arī Valmiermuižas pārstāvniecībās Rīgā un Valmierā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas