Andželīnas Džolijas filmu Nesalauztais vērtē pretrunīgi

0 komentāri

Holivudā pirmizrādi piedzīvojusi ilgi gaidītā Andželīnas Džolijas režisētā episkā kara drāma Nesalauztais (Unbroken). Kinokritiķi filmai veltījuši pretrunīgas atsauksmes, un tā arī nav ieguvusi nevienu Zelta Globusa nomināciju.

Andželīnas Džolijas režisētā episkā drāma tiek veidota uz Lauras Hillenbrandas bestselera motīviem un ir balstīta uz patiesiem notikumiem. Filma stāsta par olimpieti un kara veterānu amerikāni Luisu Zamperīni, kurš piedalījās 1936. gada Olimpiskajās spēlēs Berlīnē, taču sākās Otrais pasaules karš un Zamperini iesauca armijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Viņa lidmašīna tika notriekta, un iekrita Klusajā okeānā. Zamperini kopā ar vēl vienu izdzīvojušo 47 dienas dreifēja uz glābšanas plosta, līdz viņus saņēma gūstā japāņi.

Zināms, ka sākotnēji filmas režisora amatā bija plānots iecelt Frānsisu Lorensu, kurš plašāk zināms pēc filmām Es esmu leģenda un Ūdens ziloņiem, taču vēlāk tomēr studijas ieceres mainījās un par režisori kļuva aktrise A. Džolija, kura iepriekš režisējusi tikai vienu mākslas filmu, pretrunīgi vērtēto In the Land of Blood and Honey – mīlestības stāstu Bosnijas kara laikā.

Latvijas kinoteātros filma Nesalauztais būs skatāma no 9. janvāra.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas