Andželīna Džolija pametīs aktrises karjeru

0 komentāri

Amerikāņu aktrise Andželīna Džolija apstiprinājusi baumas, ka viņa gatavojoties pamest aktrises karjeru un turpināt darboties kā režisore, vēsta britu laikraksts The Guardian.

“Es nekad neesmu jutusies ērti kā aktrise. Man nekad nav ļoti paticis būt kameras priekšā,” aktrise atzina intervijā žurnālam Du Jour. “Es nebiju domājusi, ka varētu būt režisore. Bet tagad ceru izveidot režisores karjeru, jo tā jūtos daudz laimīgāka.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jūnijā Džolija paziņoja, ka Kleopatras loma biogrāfiskā filmā, kuras iznākšana vairākkārt atlikta, varētu būt viņas pēdējā loma.

39 gadus vecā aktrise sacīja, ka viņai esot bijis grūti pārliecināt vīru Bredu Pitu, ka stāsts par garo distanču skrējēju un kara varoni Luisu Camperini būs piemērotākais otrajai filmai, ko viņa izveidojusi kā režisore. Kinolente Unbroken iznāks 25. decembrī.

“Es redzēju četrus teikumus no Unbroken scenārija. Kad pārnācu mājās, stāstīju Bredam, ka filma mani ļoti ieintriģējusi – tā ir par cilvēka gara triumfu, atrodot ticību un piedošanu, un šā cilvēka dzīve ir tik aizraujoša. Taču Breds iebilda, ka šis projekts jau ļoti ilgu laiku mētājas neuzņemts,” teica Džolija.

Džolijas nākamā filma būs romantiskā drāma By the Sea, kurā galvenās lomas atveidos viņa un Pits. Tā iznāks nākamgad.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas