Andris Gauja Lieldienās kļuvis par tēvu. Sveicam jaunos vecākus!

0 komentāri

Kinofilmu Izlaiduma gads un Ģimenes lietas režisors Andris Gauja (38) Lieldienās kļuvis par tēvu. Meitiņa pasaulē nākusi Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīcā svētdienas, 27. marta, rītā.

Gaujam meitu dāvājusi ilggadējā draudzene Elza Feldmane, kura arī rosās kinorežijas laukā. Jau tagad zināms, ka meitenītei dots vārds Nora.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Lieldienu svētdienā šajā pasaulē ienāca (vai drīzāk iznāca?) Nora Gauja. Paldies Latvijas Radio Programma Klasika par muzikālo noformējumu dzemdību zālē daudzu stundu garumā. Bet vislielākais paldies Elzai Feldmanei par milzīgo drosmi un izturību, cēlo mātes misiju piepildot! Paldies arī burvīgajām vecmātēm, radiem, draugiem un visiem pārējiem Noras faniem,” režisors lepni pavēstījis savā Facebook kontā.

Portāls Skaties.lv sirsnīgi sveic jaunos vecākus!

Lieldienu svētdienā šajā pasaulē ienāca (vai drīzāk iznāca?) Nora Gauja. Paldies Latvijas Radio Programma Klasika par…

Posted by Andris Gauja on pirmdiena, 2016. gada 28. marts

Andris Gauja kinoskatītāju uzmanības lokā nonāca, pateicoties dokumentālajai filmai Ģimenes lietas (2010) un spēlfilmai Izklaiduma gads (2014). Abas guvušas starptautiskus panākumus.

Foto

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas