Andrim Kivičam uzbrūk nikni suņi, bet saimnieki sola saukt “mentus”

12 komentāri

Gaužām nepatīkami pirmdienas rīts sācies mūziķim, grupas Z-Scars līderim Andrim Kivičam. Par bīstamo ielas posmu viņš nolēmis pabrīdināt arī savus mikroblogošanas vietnes Twitter.com sekotājus.

“Man šorīt Šampētera 107 uzbruka divi no sētas izskrējuši suņi, ausis pieglaustas, zobi ārā. Uzmanieties no šīs vietas,” aicina mūziķis, pievienojot arī sētas foto.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Suņi ielenca mani no divām pusēm, reāls uzbrukums. Kādus 30 metrus dabūju atkāpties. Suņi tā gudri nāca virsū, lēnām, spalva gaisā,” atceras Kivičs. “Saimnieks saka: Kur tad tu esi sakosts? Normāli cilvēki no suņiem nebaidās. Es pats tūlīt zvanīšu “mentiem”, ja tu man te draudēsi.””

Foto

12 komentāri

TOP komentāri

 • kaimiņš
  +2

  kaimiņš

  Tikai žēl ka Andris aizmirsa pateikt, ka vienam no suņiem iespēra kad tie tuvojās un plānoja "reālu uzbrukumu". Ar to jau nobijušais Andris nebija mierā, vēl suņu saimniekam iesita pa seju, nogrūda zemē un saplēsa apģērbu. Solija salauzt degunu un pataisīt par kropli. Provocēja suņu saimnieku uz kautiņu lieloties- "Tu vispār zini kas ES esmu? Esmu TV24 zvaigzne"
  Nezinu vai šāda rīcība ir TV sejas un "slavenības" cienīga. Saprotot, ka tiek saukta policija, Andris arī no tā ļoti nobijās un metās bēgt. Varbūt pie vainas tas, kā šī jau nav pirmā reize, kad Andris liek lietā fizisku izrēķināšanos, lai paustu savu viedokli.
  Redzēsim, kā Andrim veiksies ar pret viņu uzsākto kriminālprocesu šajā jautājumā.

  08.03.2016 14:07

 • Nate
  +2

  Nate

  Saimniekus, kas nevar savākt savus suņu, lai tie neapdraud cilvēkus, vajag sodīt! Man un maniem ģimenes locekļiem (vīram, bērniem) vairākkārt ir nācies pamatīgi nobīties no nepieskatītiem suņiem.

  07.03.2016 22:17

 • dons
  +1

  dons

  par kivicu nau pretigaka

  11.03.2016 10:57

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas