Ančevska sieva maina uzvārdu

2 komentāri

TV3 seriāla Ēnu spēles galvenās lomas atveidotāja Aināra Ančevska sieva Marta Ančevska nolēmusi atgriezties pie meitas uzvārda.

Nacionālā teātra aktrise Marta Ančevska turpmāk būs pazīstama kā Marta Grase. Kā raksta žurnāls Kas Jauns, uzvārda maiņai nav nekādu saistību ar pārmaiņām ģimenes statusā.

”Pasē man aizvien uzvārds ir Ančevska, bet uz skatuves būšu Grase. Šī doma manī brieda jau ilgāku laiku, tad saņēmos to īstenot un jutos gandarīta, ka vismaz aktrises darbā man ir iespēja nēsāt savu meitas uzvārdu,” stāsta aktrise, skaidrojot, ka Ančevskas uzvārds sabiedrībai pārāk daudz saistās ar vīru un neidentificē viņu kā aktrisi.

Ainārs pret uzvārda maiņu nav iebildis. ”Viņš mani it visā atbalsta, arī šajā jautājumā,” stāsta Marta.

Marta Grase kļuva par sievu Aināram Ančevskim, kuram no iepriekšējām attiecībām bija piecgadīgs dēls Raitis, pirms gandrīz četriem gadiem un pieņēma vīra uzvārdu.

2 komentāri

TOP komentāri

 • Gita
  0

  Gita

  Kas tie par murgiem? Vai tad Raitis nav viņu kopīgais dēls??? Katrs žurnālists var izpausties kā vēlas.....Marta Grase kļuva par sievu Aināram Ančevskim, kuram no iepriekšējām attiecībām bija piecgadīgs dēls Raitis, pirms gandrīz četriem gadiem un pieņēma vīra uzvārdu.

  03.01.2015 21:27

 • kate
  0

  kate

  forsi

  25.10.2014 19:57

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas