Aminatas Love Injected sasniegusi miljons skatījumu vietnē Youtube

0 komentāri

Dziedātājai, talantīgajai dziesmu autorei Aminatai šodien ir viens varens iemesls svinībām – viņas pērnā gada Eirovīzijas dziesma Love Injected vietnē Youtube.com sasniegusi vienu miljonu skatījumu, ko Latvijā izdodas paveikt vien retajam māksliniekam.

“Vai zināt, kāda ir šī cipara patiesā nozīme? Šorīt nolēmu nedaudz pievērsties matemātikai… Es skaitīju un skaitīju… Lūk, cik reižu jūs esat noskatījušies Love Injected vietnē Youtube.com. Man trūkst vārdu un esmu ļoti laimīga! Paldies par jūsu mīlestību,” priecīgo notikumu komentē Aminata.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šobrīd Latvijā viens no lielākajiem Youtube.com “rekordistiem” ir dziedātājs Lauris Reiniks, kura video skatīti pat četrus un piecus miljonus reižu.

Video

Foto

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas