Aminatas Love Injected remiksi nākuši klājā Dos Or Die Records paspārnē

0 komentāri

Šodien vācu deju mūzikas ierakstu kompānija Dos Or Die Records laiž klājā Aminatas Savadogo šā gada Eirovīzijas dziesmu konkursa fināldziesmas Love Injected remiksus, kurus veidojuši trīs Latvijā pazīstami dīdžeji DJ Makree, Tommy U&Tob Luii, kā arī [Ex] da Bass, informēja mūziķu pārstāve Ilze Jansone.

Mēs Aminatu pamanījām laimīgas nejaušības pēc. Viens no remiksētājiem – [Ex] da Bass – ir mūsu leibla draugs, viņš mums pastāstīja par šo lielisko dziedātāju no Latvijas, atsūtīja arī dziesmas remiksus un pastāstīja, ka Aminata šogad pārstāvēs Latviju Eirovīzijā. Mēs tos noklausījāmies un momentā sajutām milzīgo enerģiju un dziļo emocionālo izpildījumu, lieki piebilst, ka mēs nevilcinājāmies ne mirkli un noslēdzām līgumu ar Aminatu. Mēs uzskatām, ka Aminatai ir reālas izredzes finālā cīnīties par augstām vietām, mēs noteikti Aminatu un Latviju atbalstīsim finālā, viņai noteikti piemīt tā īpašā dzirksts, kas ļauj sasniegt virsotnes, stāstīja izdevniecības Dos Or Die Records pārstāvis Karls Olivers Gedike jeb D.O.N.S.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Man ir liels prieks, ka Aminata ir tikusi lielajā finālā un mūsu remiksus izdod tieši šī prestižā ierakstu kompānija. Tas ir lieliski! Zinu, ka sadarbībai šī projekta ietvaros būs arī turpinājums. No sevis vēlos pateikt milzīgu paldies visiem, kuri par Aminatu nobalsoja un vēl balsos finālā – īpaši latviešiem ārzemēs, stāstīja dīdžejs [Ex] da Bass.

Visi remiksi pieejami iTunes, un tos iespējams noklausīties Soundcloud.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas