Aminatai Vīnē izdevies piepildīt sapni

1 komentārs

No Vīnes svētdienas vakarā atgriezusies dziedātāja Aminata, kura, ar pašas sacerēto dziesmu Love Injected pārstāvot Latviju, Eirovīzijas dziesmu konkursā 27 valstu konkurencē izcīnīja sesto vietu.

Aminata Rīgā ielidoja vakar vēlu vakarā, un lidostā viņu sagaidīja gan draugi, gan atbalstītāji un mediju pārstāvji. Uzreiz pēc atgriešanās dziedātāja atzina, ka viņai izdevies piepildīt savu sapni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Tas bija neaizmirstams piedzīvojums. Paldies manai komandai. Tas bija tiešām jauks, patīkams darbs. Paldies! Man sapnis ir piepildījies!” atgriežoties Rīgā, atzina Aminata.

Dziedātāja kopumā saņēma 186 punktus, kas ir ceturtais labākais rezultāts, kāds Latvijai bijis. Balsošanā piedalījās 39 valstis, un punktus Latvijai piešķīra 35 valstis. Maksimālo vērtējumu jeb 12 punktus Latvija saņēma no Īrijas, Lietuvas un Sanmarīno, desmit punktus Latvijai piešķīra Polija, bet astoņus punktus – Norvēģija.

1 komentārs

TOP komentāri

  • sintija
    +1

    sintija

    Visur raksta ka 6. vieta 27 valstu konkurencē. Man liekas, ka 6. vieta 40 valstu konkurencē, jo cīnījās jau visas valstis, kuras tika, kuras netika ārā no pusfināla.

    25.05.2015 10:06

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas