Aminata priecājas par Eirovīzijas dziesmu konkursā paveikto

0 komentāri

Latvijas pārstāve Aminata Savadogo ir gandarīta par Eirovīzijas dziesmu konkursā paveikto, pavēstīja dziedātājas pārstāve Agita Pudule. Jau vēstīts, ka Aminata konkursā piedalījās ar pašas sacerēto dziesmu Love Injected un 27 valstu konkurencē izcīnīja sesto vietu. Konkursā uzvarēja Zviedrija, otro vietu ieguva Krievija, bet trešo – Itālija.

Aminata kopumā saņēma 186 punktus, kas ir ceturtais labākais rezultāts, kāds Latvijai bijis, skaidro Pudule.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Balsošanā piedalījās 39 valstis, neieskaitot Latviju. Punktus Latvijai piešķīra 35 valstis. Maksimālo vērtējumu jeb 12 punktus Latvija saņēma no Īrijas, Lietuvas un Sanmarīno, bet desmit punktus Latvijai piešķīra Polija, bet astoņus punktus – Norvēģija. Pa septiņiem punktiem Latvija saņēma no Beļģijas, Francijas, Austrālijas, Slovēnijas, Anglijas un Islandes, bet pa sešiem no Somijas, Igaunijas un Vācijas, savukārt pa pieciem punktiem no Rumānijas, Baltkrievijas, Azerbaidžānas, Zviedrijas, Čehijas un Ungārijas.

Četrus punktus Latvija saņēma no Maltas, Dānijas, Šveices, Spānijas, Gruzijas un Itālijas. Grieķija un Kipra Latvijai piešķīra trīs punktus, Portugāle, Moldova, Armēnija, Nīderlande un Krievija – divus, bet Serbija un Austrija – vienu punktu katra.

Aminata kopā ar Latvijas delegāciju Rīgā atgriezīsies šovakar plkst. 22.50.

Šogad starptautiskais Eirovīzijas dziesmu konkurss norisinājās jau 60.reizi un tajā piedalījās 40 dalībvalstis. Pirmo reizi konkursa pastāvēšanas vēsturē, tajā piedalījās arī Austrālija.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas