Aminata: Lai dziesma būtu labākā, tai jānāk no sirds

0 komentāri

Dziedātāja Aminata šobrīd strādā pie jaunā albuma ierakstīšanas, kā arī pie jauna videoklipa filmēšanas. Bet jau drīzumā tiks sadalītas balvas pērnā gada mūzikas ierakstiem.

Tuvojas mūzikas ierakstu gada balvas Zelta Mikrofons 2015 ceremonija – 15. martā Zelta Mikrofona statuetes tiks pasniegtas labākajiem mūzikas ierakstiem, dziesmām vai klipiem 20 kategorijās. Balvai nominēti tādi iemīļoti latviešu mūziķi kā grupa Prāta Vētra, Dons, Aminata un citi. Šorīt LNT raidījumā 900 sekundes viesojās dziedātāja Aminata, kura nominēta piecās kategorijās – Labākais pop albums, Labākā debija, Labākā dziesmā, Labākais videoklips, Labākais koncertieraksts, Alfa gada dziesma.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jautāta, kura nominācija dziedātājai sagādā vislielāko pārsteigumu, viņa atzīst, ka Labākais koncertieraksts, kur viņa izvirzīta kopā ar Hariju Bašu. ”Mēs laikam uz to nebijām tā ļoti cerējuši. Arī pop albums, jo tas man ir debijas albums, un tas, ka viņš iekļuvis kategorijā pop, man ir pārsteigums,” atzīst Aminata.

Zelta Mikrofonam nominēts Aminatas dziesmas Love Injected videoklips, kura režisors ir Andžejs Gavrišs. ”Es viņam izstāstīju arī stāstu, kāpēc es dziesmu uzrakstīju. Mēs centāmies klipā iekodēt to stāstu, un, manuprāt, mums tas ir sanācis,” atzīst dziedātāja.

Lai dziesma būtu labākā, tai jābūt patiesai, tai jānāk no sirds, dziesmas stāstam jābūt īstam, domā Aminata.

Jau drīzumā pie skatītājiem nonāks dziedātājas jaunās dziesmas videoklips.

Foto

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas