Aminata izdod pirmo dziesmu no topošā soloalbuma

0 komentāri

Dziedātāja Aminata Savadogo otrdien koncertzālē Palladium, uzstājoties kopā ar Eirovīzijas uzvarētāju Monsu Selmerlēvu, plašākai publikai nodeva jaunāko dziesmu Bridges. Singls ir pirmais vēstnesis no nākamajā gadā gaidāmā otrā Aminatas soloalbuma, vēsta mūziķes pārstāve Ilze Jansone.

“Es esmu ļoti iedvesmojusies, un šobrīd manī ir ļoti daudz spēka, lai radītu jaunu mūziku, manī ir daudz emociju, kuras prasās, lai tās pieraksta, lai tās izstāsta,” saka Aminata. Dziesma ir veltījums visiem dziedātājas tuvajiem cilvēkiem, ar kuriem dažādu apstākļu dēļ nav iespēja satikties tik bieži, cik gribētos. ”Ar Bridges apzīmēju tās gadiem “būvētās” attiecības, kuras nav tik vienkārši izjaukt. Ir vērtības, par kurām mēs vienmēr cīnīsimies un celsim tās augšā,” atzīst dziedātāja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Dziesmas Bridges mūzikas un vārdu autore ir Aminata, dziesmas producents Kaspars Ansons, to miksējis Krišjānis Geidāns, dziesmas “māsters” tapis studijā Hodila. Soloalbumā dziedātāja turpinās sadarbību ar producentu Kasparu Ansonu.

Aminatai kā Selmerlēva Eiropas tūres īpašajai viešņai paredzēts uzstāties divos koncertos – 13. oktobrī Rīgā koncertzālē Palladium un šodien, 14. oktobrī, Tallinā klubā Factory.

Foto no Aminatas uzstāšanās koncertzālē Palladium skaties galerijā!

Met a friend from Eurovision here in Riga tonight. Always a pleasure @aminata_savadogo , and we’ll meet again tomorrow…

Posted by Måns Zelmerlöw on otrdiena, 2015. gada 13. oktobris

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas