Aminata gatava jaunību glābt ar plastisko operāciju

0 komentāri

Dziedātāja Aminata Savadogo (22) nebaidās no vecuma, drīzāk uztraucas, vai līdz konkrētam vecumam viņa sasniegs savus mērķus. ”Bet, jā, man gribētos labi izskatīties,” sarunā ar savu ”skolotāju” Donu žurnālam OK pauž dziedātāja un atklāj, ka viņas favorīte ir dziedātāja Laima Vaikule.

Aminata un Dons iepazinušies konkursa Jaunais Vilnis laikā, kad meitene vēl bijusi 15 gadus veca. Toreiz Dons jauno dziedātāju iedrošinājis turpināt muzicēt. Vēlāk, būdama Dona audzēkne, Aminata plūca laurus šovā Jaunā talantu fabrika. Tagad pēc panākumiem Eirovīzijas dziesmu konkursā Austrijā maijā, viņa aizvien Donu sauc par savu elku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tagad šķiet neticami, ka sievišķīgā dziedātāja Aminata, kad bijusi maza, vēlējusies būt zēns. ”Neasociēju sevi ar princesēm, jo multenēs nebija nevienas man līdzīgas. Sapratu, ka vairāk līdzinos Mauglim, un iztēlojos, ka esmu viņš. Ar zēniem kāpelēju pa kokiem un centos izskatīties kā puika. Man bija īsi apgriezti mati, un, ja kāds noturēja par puiku, tad bija lielākais kompliments,” atklāj Aminata.

Jautāta, kā viņa sevi redz pēc trīsdesmit gadiem, Aminata cer, ka būs izaudzinājusi trīs bērnus, kuri varēs lepoties ar mammu. Dziedātāja vēlas, lai viņas dzīve ir paraugs, kā dzīvē iespējams darīt to, kas patīk. ”Par sasniegumiem karjerā baidos runāt skaļi. Darīšu visu, kas manos spēkos, un nonākšu tur, kur būs lemts. Plāna B nav, jo visu enerģiju centīšos veltīt vienam mērķim. Domāju, ja būs vajadzība, tā radīsies. Un vēl es gribētu izskatīties kādus divdesmit gadus jaunāka. Ceru, ka tas ir iespējams,” pauž Aminata.

Jaunās dziedātājas favorīte ir Laima Vaikule. ”Man patīk, kā izskatās Laima Vaikule. Es arī gribētu tā izskatīties,” atzīst Aminata, tādēļ viņa būtu gatava ļauties pat plastiskajai ķirurģijai. ”Nerunāju par ekstrēmām manipulācijām – nedaudz, saprāta robežās, jo negribu pārvērsties par lelli. Esmu par dabiskumu un ikdienā dekoratīvo kosmētiku lietoju maz,” norāda dziedātāja un akcentē, ka grumbas vīriešiem piestāv, bet sievietēm diezin vai.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas