Amerikāņus sajūsmina 4D kino pieredze

0 komentāri

Vai jums patīk kino? Un iesaistīties tajā? Domāts burtiskā nozīmē. Ja tā, 4D tehnoloģija ir īstā, kas aizraus jūs pavisam citā kino skatīšanās piedzīvojumā.

Kurš gan pirms 100 gadiem varēja iedomāties, ka kino no bildes bez skaņas evolucionēs līdz sēdēšanai lielās auditorijās, mīkstos krēslos un ar brillēm uz acīm, kas ļauj skatītājam būt ne vien pasīvam vērotājam, bet arī pašam iesaistīties filmā, jūtot kāju kutināšanu, ūdens šļakatas un vibrācijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

4DX kino guvis atsaucību auditorijā daudzās valstīs.

”Šāds kino ir neticami veiksmīgs jaunievedums,” stāsta kinoteātru tīkla mārketinga pārstāvis Šelbijs Rasels, uzsverot, ka kino skatītāju skaits audzis par 65% vairāk. ”Tas ir kaut kas pavisam jauns Amerikai. Mēs sagaidām, ka četru dimensiju kino attīstīsies, un jūs to redzēsiet aizvien vairāk kinoteātros visā valstī.

Plašāk par 4D kino apmeklētāju pieredzi skaties videosižetā!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas