Amerikāņi vinilā visvairāk iecienījuši Džeku Vaitu un Arctic Monkeys

0 komentāri

Džeks Vaits, Lana Del Rey un Beks, kā arī grupas Arctic Monkeys un The Black Keys izvirzījušies pārdoto vinila ierakstu topa augšgalā, apkopojot informāciju par ASV pārdotajiem mūzikas ierakstiem vinila formātā, raksta mūzikas ziņu portāls NME.

Grupu The White Stripes un The Dead Weather mūziķa Džeka Vaita otrais soloalbums Lazaretto kopš tā iznākšanas jūnijā pārdots 75 700 vinila kopijās. Tas ir atzīts par vairāk pirkto albumu vinilā kopš Sietlas rokgrupas Pearl Jam 1994. gada ieraksta Vitalogy.

Tikmēr britu rokgrupas Arctic Monkeys pērnā gada ieraksts AM, kas pārdots 40 tūkstošos vinila kopiju, iekļuvis pieciniekā līdzās amerikāņu dziedātājas Lanas Del Rey debijas albumam Born To Die. Amerikāņu rokgrupas The Black Keys albums Turn Blue un tautieša Beka Morning Phase pārdots vismaz 25 tūkstošos vinila kopiju.

Kopējie vinila tirdzniecības apjomi ASV palielinājušies par 49 procentiem, sasniedzot 8 milj. ierakstu kopiju pēdējo 12 mēnešu laikā.

Grupa Arctic Monkeys arī savās mājās Apvienotajā Karalistē iemantojusi vinila cienītāju uzmanību, kļūstot par pirmo grupu kopš 1990. gadiem, kurai pārdošanas skaita ziņā izdevies pārsniegt 1 milj. kopiju atzīmi.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas