Als Pačīno ir atkarīgs no īsziņām

0 komentāri

Aktieris Als Pačīno ir pārāk aizrautīgs īsziņu rakstītājs, apgalvo viņa draugs un filmas Denijs Kolinss (Danny Collins) kolēģis Bobijs Kanavals. ”Ala īsziņas mani tracina, taču vienlaikus jāatzīst, ka ļoti gaidu tās,” atzīst aktieris.

Kāpēc TV seriāla Boardwalk Empire zvaigzni tracina sarakste ar Holivudas vecmeistaru?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Ala īsziņas pirmajā brīdī izraisa nepatīkamu satraukumu. Viņš vienkārši pārāk daudz lieto lielos burtus un izsaukuma zīmes, tāpēc pat parasts jautājums “kā tev iet?” izskatās draudīgs,” Bobijs Kanavals atklāj žurnālam People.

Leģendārais kinoaktieris Als Pačīno un Bobijs Kanavals iepazinās tikai pirms gada, taču nu ir kļuvuši par ļoti tuviem draugiem. Attiecības vēl vairāk nostiprinājās viņu abu jaunākā kino darba – ironiskās drāmas Denijs Kolinss – uzņemšanas laikā.

Filma Denijs Kolinss šobrīd ir skatāma Latvijas kinoteātros. Tas ir stāsts par novecojušu rokmūziķi Deniju Kolinsu, kurš īsti nav nevienam vajadzīgs un joprojām mīl uzdzīvi. Mūziķa dzīve izmainās brīdī, kad viņa menedžeris nejauši atrod noklīdušu vēstuli, ko pirms 40 gadiem Denijam rakstījis pats Džons Lenons. Vēstules iedvesmots, Denijs dodas emocionālā ceļojumā, lai atjaunotu saikni ar ģimeni un pāršķirtu jaunu lappusi savā dzīvē.

Aktieris Bobijs Kanavals filmā atveido Ala Pačīno tēlotā rokmūziķa Denija Kolinsa dēlu. Starp citu, tieši Als Pačīno bija tas, kurš uzaicināja Bobiju filmēties šajā ironiskajā drāmā. “Tas gan notika ar zvana, nevis īsziņas starpniecību,” atklāj aktieris.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas