Aktrise Evija Skulte atklāj kārtis par mīļoto

0 komentāri

Latvijas Nacionālā teātra aktrise un seriāla ”Viņas melo labāk” zvaigzne Evija Skulta (39) atjaunojusi attiecības ar savu bijušo draugu lietuviešu producentu Rimvīdu Martinaiti (47), raksta žurnāls ”Privātā Dzīve”.

”Jā, manā privātajā dzīvē ir notikušas pārmaiņas. Mēs tagad esam kopā. Man ir grūti ko citu vēl pateikt,” žurnālam bilst Evija. Aktrise kopā ar producentu apmeklēja arī ”TV3” jaunās sezonas atklāšanas balli, apliecinot attiecību nopietnību. Ar Rimvīdu Evija iepazinās pagājušā gada vasarā seriāla ”Viņas melo labāk” uzņemšanā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Aktrises privātās dzīves līkločiem izsekojis, žurnāls ”Privātā Dzīve” vēsta, ka pagājušā gada nogalē Evija Skulte Bahamu salās slepeni salaulājās ar 53 gadus veco finanšu un investīciju speciālistu Hariju Bormani, ar kuru pirmo reizi sabiedrībā izgāja šopavasar, pavēstot, ka pāris pagaidām vēl dzīvo šķirti, jo ir kopīga mājokļa meklējumos. Tomēr Latvijā šī laulība juridiski nav spēkā. Vasarā aktrise atjaunoja attiecības ar lietuvieti un pat kopā ar viņu un saviem dēliem apmeklēja festivālu ”Positivus”. Daudz laika aktrise šovasar pavadījusi arī Lietuvā, bet šobrīd uz dzīvi kaimiņzemē pārcelties neplāno. Jautāta par tuvākās nākotnes plāniem radošajā darbībā, aktrises atklāj, ka, iespējams, septembrī turpināsies seriāla ”Viņas melo labāk”, savukārt teātrī sāksies darbs Regnāra Vaivara projektā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas