Aktieru apvienība “Gapoljeri” piedāvā pirmo singlu “Muskuļu ārija”

0 komentāri

Jauno aktieru un viņu draugu muzikālā apvienība “Gapoljeri” nodod klausītāju vērtējumam grupas pastāvēšanas vēsturē pirmo oficiālo singlu “Fetaki” jeb “Muskuļu ārija” no 2018.gadā gaidāmā debijas albuma, informē grupas menedžere Inese Grīnberga.

Grupas “Gapoljeri” sastāvu veido Latvijas Nacionālā teātra aktieri – Kristians Kareļins (vokāls), Artis Drozdovs (basģitāra), kā arī Normans Bārbals (bungas), Māris Kurtiņš (ģitāra) un Normunds Zālamans (ģitāra). Gapoljeru pirmsākumi meklējami 2009.gada nogalē kādā Rīgas komunālā dzīvokļa virtuvē. Studiju laika bohēma, divi aktierstudenti un ģitārists – viens spēlē, otrs ļaujas brīvās apziņas plūsmai līdz brīdim, kad virtuves karstumā kāds šādu improvizāciju piefiksē digitālājā skaņas ierakstmašīnā. Tā dzimst virtuves kabarē apvienība ar skanīgo vārdu “Gapoljeri” (kas citā sakarā arī “Google” nav atrodams).

30. augustā plkst. 23:00 grupa “Gapoljeri” muzicēs “Ezīšfestā”, Palasta ielā 9, bet 6. septembrī plkst. 00:15 kāps uz skatuves “Baltās nakts” pasākumā Vidzemes tirgū.

Vairāk par grupu: gapoljeri.lv

https://soundcloud.com/gapoljeri/gapoljeri-fetaki

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas