Aija Andrejeva un Marts Kristiāns Kalniņš meklē īstos vārdus

0 komentāri

Latviešu komponistu skaistāko Ziemassvētku dziesmu projekta Tev tuvumā ietvaros Aija Andrejeva un Marts Kristiāns Kalniņš klausītāju vērtējumam nodod jaunu Jāņa Lūsēna un Egila Zirņa dziesmu Īstie vārdi.

Šī ir otrā Ziemassvētku dziesma, kuru šogad ierakstījusi Aija Andrejeva. Iepriekš dziedātāja kopā ar Artūru Skrastiņu ieskaņoja Aivara Hermaņa un Igo dziesmu Par klusumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Dziedātāja Aija Andrejeva pirmoreiz pievienojusies mūziķu apvienībai Tev tuvumā, kas pie klausītājiem Ziemassvētku laikā dodas jau ceturto gadu. 2011. gada nogalē kopīgā projektā Tev tuvumā apvienojās Artūrs Skrastiņš, Ieva Kerēvica un grupa Putnu Balle. Arī 2012. gadā projekts uzstājās šādā pat sastāvā, vairākos koncertos skatītāju priekšā stājās arī izpildītājs un komponists Arnis Mednis. Pērn Ievu Kerēvicu uz skatuves nomainīja Marija Naumova, bet Artūru Skrastiņu – Marts Kristiāns Kalniņš. Šogad pamatsolistu statusā – Aija Andrejeva, Artūrs Skrastiņš un Marts Kristiāns Kalniņš, bet uz skatuves kāps arī grupa Putnu Balle, Kārlis Auzāns (čells, ģitāra), Jānis Miltiņš (klavieres), Valters Sprūdžs (bass), Kaspars Kurdeko (sitamie instrumenti).

Projekts Tev tuvumā ierakstījis un Latvijas dievnamos izpilda Mārtiņa Brauna, Aivara Hermaņa, Raimonda Paula, Jāņa Lūsēna, Ulda Marhilēviča, Imanta Kalniņa, Igo, Aigara Voitišķa, Valta Pūces un citu latviešu komponistu skaistākās Ziemassvētku dziesmu versijas akustiskās mūzikas izpildījumā.

Trīs gadu laikā Tev tuvumā snieguši 37 koncertus, kopumā pasākumos pulcējot 25 tūkst. apmeklētāju. Iepriekšējo gadu koncerta ierakstus 24. decembrī translēja LNT. Arī šogad plānota koncertieraksta translācija televīzijā.

Aija Andrejeva un Marts Kristiāns Kalniņš. Publicitātes foto

Koncertu norises grafiks:

  • Sestdiena, 20. decembris, Cēsis, Sv. Jāņa baznīca, plkst. 18.00,
  • Svētdiena, 21. decembris, Rīga, Vecā Sv. Ģertrūdes evaņģēliski luteriskā baznīca, plkst. 19.00 [Izpārdots!],
  • Svētdiena, 21. decembris, Rīga, Vecā Sv. Ģertrūdes evaņģēliski luteriskā baznīca, plkst. 21.30,
  • Pirmdiena, 22. decembris, Rīga, Sv. Pētera baznīca, plkst. 19.00 [Atlikušas dažas biļetes!],
  • Otrdiena, 23. decembris, Valmiera, Sv. Sīmaņa luterāņu baznīca, plkst. 19.00,
  • Piektdiena, 26. decembris, Liepāja, Sv. Trīsvienības katedrāle, plkst. 16.00,
  • Piektdiena, 26. decembris, Saldus, Sv. Apustuļu Pētera un Pāvila Romas katoļu baznīca, plkst. 20.00,
  • Sestdiena, 27. decembris, Rīga, Lutera baznīca Torņkalnā, plkst. 20.00,
  • Svētdiena, 28. decembris, Jelgava, Sv. Annas luterāņu baznīca, plkst. 19.00,
  • Pirmdiena, 29. decembris, Cesvaine, luterāņu baznīca, plkst. 19.00.

Biļetes iegādājamas Biļešu paradīzes tirdzniecības vietās. Biļešu cena – 7–12 eiro. Bērniem līdz 7 gadu vecumam – ieeja bez maksas.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Septiņas grima uzklāšanas kļūdas. Nepieļauj tās!

Septiņas grima uzklāšanas kļūdas. Nepieļauj tās! 2

Grims ir mūsu maģiskais ierocis, lai izskatītos lieliski un izceltu skaisto vai nomaskētu problēmzonas. Tomēr reizēm mēs pārcenšamies vai, tieši otrādi, – izlaižam – svarīgus grima uzklāšanas soļus. Skaistuma eksperti apkopojuši izplatītākās kļūdas, no kurām tu pavisam noteikti vari izvairīties!

Janvāra saulainākais tests – erudīcijas spēle par Spāniju!

Janvāra saulainākais tests - erudīcijas spēle par Spāniju! 1

Vai tu zini, kurš leģendārs spāņu mākslinieks ir radījis ledenes ”Chupa Chups” logotipu un kurā Spānijas reģionā tiek ražoti smalki cigāri? Portāls Skaties.lv ar saviem draugiem no spāņu kultūras centra ”Seneca” ir sarūpējuši šā mēneša karstāko piedāvājumu – erudīcijas spēli par Spāniju! Atbildi uz divpadsmit sarežģītiem un ne tik sarežģītiem jautājumiem un atklāj daudz jauna par Spānijas kultūru, vēsturi un valodu!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas