Aija Andrejeva un Kaža dāvina Mārtiņam Freimanim dziesmu

20 komentāri

7. februārī – dienā, kad Mārtiņam Freimanim paliktu 38 gadi, dziedātāja Aija Andrejeva un citi viņa draugi sarūpējuši šai dienai īpašu dāvanu. Tā ir dziesma Vēstules spoguļrakstā, kura visu draugu vārdā veltīta mūziķim.

”Kopš Mārtiņa aiziešanas pagājuši jau četri gadi un visu šo laiku esam dziedājuši un izpildījuši viņa dziesmas. Šīs dziesmas piedzimšana ir apliecinājums, tā ir atbilde, tas ir paldies par visu to neizstāstāmo bagātību, kuru Freims mums atstājis”, par dāvanu stāsta dziesmas mūzikas autors Kārlis Būmeisters jeb Kaža.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Taču impulsu dziesmai deva pats Freimis. Aijai Andrejevai, gatavojoties Mārtiņa Freimaņa daiļradei veltītajam lielkoncertam, pārlasot kopā ar Mārtiņu reiz rakstītās dzejas rindas, rakstītas uz salvetes, dzima ideja tās pārvērst dziesmā. Zvanīju Freimaņa draudzenei Maijai un izstāstīju savu domu. Viņa piekrita uzrakstīt dziesmai tekstu. Kārlis Būmeisters savukārt uzrakstīja brīnišķīgu mūziku un rezultātā mums izdevās, manuprāt, ļoti precīzi pateikt savam draugam to, ko jūtam, ko domājam un kā dzīvojam pēc viņa aiziešanas. Dziesma ir kā vēstule, kā atbilde viņa dzejas salvetītēm un kā apliecinājums tam, ka ir tādas vērtības, kuras stāv pāri jēdzieniem mirt un nāve”, par dziesmas tapšanu un ideju stāsta Aija Andrejeva.

Dziesmu Vēstules spoguļrakstā iedziedājusi Aija Andrejeva, mūzikas autors ir Kārlis Būmeisters, teksta autore – Maija Kalniņa.

Skaņdarba ieraksts veikts Cesvaines baznīcā un Cloud Music studijā, piedaloties čellistam Kārlim Auzānam, bundziniekam Kasparam Kurdeko, Valteram Frīdenbergam, Valteram Sprūdžam, Edgaram Beļickim.

Noklausies dziesmu!

20 komentāri

TOP komentāri

 • Ieva
  +1

  Ieva

  Skaisti!

  08.02.2015 12:53

 • anna
  +1

  anna

  Sirsnīgi.Man arī patika.

  07.02.2015 22:26

 • gaisma
  +1

  gaisma

  Loti, loti skaists klips.

  07.02.2015 20:22

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas