Aija Andrejeva turpina svinēt 10 gadus uz skatuves

0 komentāri

Dziedātāja Aija Andrejeva, svinot desmitgadi uz skatuves, aicina uz īpašu koncertu Soļi ceturtdien, 16. jūlijā, Daugavas koncertzālē.

Programmā Soļi Aija Andrejeva iekļāvusi savas iemīļotākās dziesmas no iepriekšējos gados izdotajiem albumiem. Kopā ar radošo komandu Kaspara Ansona un Kristapa Krievkalna vadībā koncertā izskanēs Kafijas krūze, Tu un es, Kā neviens, Dvēselīte, kā arī Kārļa Lāča komponētie skaņdarbi no albumiem Ziedonis. Lācis. Sievietes un Mežā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Katru dziesmu, ko iekļāvu šā koncerta programmā, uztveru kā veltījumu kādam man nozīmīgam posmam vai cilvēkam – tam, kas man licis notikt kā māksliniecei,” akcentē Aija Andrejeva.

Programma un singls Soļi tapis, ieguldot visu sirdi. “Man ir liels prieks, ka varu sniegt tādu dāvanu saviem klausītājiem, un draugiem, ņemot vērā, cik ļoti daudz es pati esmu saņēmusi no viņiem šo desmit gadu laikā. Es zināju, ka gribēju īpaši nosvinēt šo jubileju, un man nekas nelikās labāk kā to darīt kopā ar saviem draugiem un atbalstītājiem, nu jau, pateicoties lielajai skatītāju interesei un pieprasījumam, svinam gada garumā! Es varu tikai cerēt, ka vēl pēc desmit gadiem būšu ar esošajiem un daudziem jauniem draugiem un klausītājiem!” teic dziedātāja.

Publicitātes foto

Publicitātes foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas