Aija Andrejeva ievilina pavasari Mālpilī

0 komentāri

Dziedātāja Aija Andrejeva, svinot mākslinieciskās darbības desmit gadu jubileju, kopā ar draugiem devusies Latvijas koncerttūrē. Nedēļas sākumā viņa sniedza koncertu Mālpils kultūras centrā, kur norisinājās kas līdzīgs leģendārajam Vudstokas festivālam.

”Šis viss projekts ir baigi forši izdevies. Man ir brīnišķīgi klausītāji un skatītāji, atbalstītāji, komponisti un draugi. Mēs visi kopā radījām svētkus un turpināsim to darīt šodien Smiltenē, nākamnedēļ Liepājā un 24. aprīlī koncertzālē Palladium,” LNT raidījumā 900 sekundes teic dziedātāja Aija Andrejeva.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Dziesmai Pavasaris ir tiešs sakars ar pavasara ievilināšanu Mālpilī. ”Es tam biju liecinieks,” atceras mūziķis Goran Gora. ”Kamēr Aija dziedāja, jau koncerts bija sācies, es lēnām gaidīju savu kārtu un skatījos ārā pa logu – dziesma Pavasaris koncertā ir ap viducīti, nedaudz vairāk uz beigām – es skatos un daba atplaukst, pēkšņi parādās saule, parādās cilvēki rūtainās, puķainās kleitās un dala ziedus. Es domāju – cik forši, tā kā videoklipā!” stāsta Goran Gora.

Dziesmas Pavasaris akustisko versiju skaties video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas