Aicina pieteikt grupas Alternative.lv gada balvai

0 komentāri

Mūzikas portāls Alternative.lv 2015. gada 6. februārī klubā Nabaklab, turpinot iepriekšējos gados iesākto tradīciju, pasniegs apbalvojumus gada laikā cītīgāk strādājušajām grupām. Pasākuma rīkotāji izziņojuši priekšbalsojumu, kurā ikvienam iespējams pieteikt grupas, kas cīnīsies par tikšanu balsojuma finālā.

Līdzīgi kā iepriekšējos gados, arī šogad gada balva norisināsies vairākās kārtās. Šobrīd uzsāktajā pre-voting jeb priekšbalsojumā klausītāji var nominēt tās grupas, kuras cīnīsies lielajā skatītāju balsojumā piecās nominācijās: Gada albums, Gada video, Zelta bumbieris un Gada jaunā grupa.

Ņemot vērā aizvadītā gada notikumus Latvijas mūzikas skatuvē, šogad pirmo reizi ir ieviesta nominācija Gada atgriešanās, kurā tiks pasniegts apbalvojums grupai, ko balsotāji būs novērtējuši kā gada pārsteidzošāko apvienošanos.

Publicitātes foto

Publicitātes foto

Nominācijas iespējams pieteikt alternative.lv/gada-balva-pre-voting.

Līdzīgi kā pērn, arī šogad pasākums tiks aizvadīts, pulcējot zīmīgākās skatuves grupas un svinīgi apbalvojot uzvarētājus. Tas 6. februārī norisināsies klubā Nabaklab. Plašāka informācija par balsošanu un pasākuma norisi sekos jau tuvākajā laikā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas