Aicina pieteikt grupas Alternative.lv gada balvai

0 komentāri
Aicina pieteikt grupas Alternative.lv gada balvai
Publicitātes foto

Mūzikas portāls Alternative.lv 2015. gada 6. februārī klubā Nabaklab, turpinot iepriekšējos gados iesākto tradīciju, pasniegs apbalvojumus gada laikā cītīgāk strādājušajām grupām. Pasākuma rīkotāji izziņojuši priekšbalsojumu, kurā ikvienam iespējams pieteikt grupas, kas cīnīsies par tikšanu balsojuma finālā.

Līdzīgi kā iepriekšējos gados, arī šogad gada balva norisināsies vairākās kārtās. Šobrīd uzsāktajā pre-voting jeb priekšbalsojumā klausītāji var nominēt tās grupas, kuras cīnīsies lielajā skatītāju balsojumā piecās nominācijās: Gada albums, Gada video, Zelta bumbieris un Gada jaunā grupa.

Ņemot vērā aizvadītā gada notikumus Latvijas mūzikas skatuvē, šogad pirmo reizi ir ieviesta nominācija Gada atgriešanās, kurā tiks pasniegts apbalvojums grupai, ko balsotāji būs novērtējuši kā gada pārsteidzošāko apvienošanos.

Publicitātes foto

Publicitātes foto

Nominācijas iespējams pieteikt alternative.lv/gada-balva-pre-voting.

Līdzīgi kā pērn, arī šogad pasākums tiks aizvadīts, pulcējot zīmīgākās skatuves grupas un svinīgi apbalvojot uzvarētājus. Tas 6. februārī norisināsies klubā Nabaklab. Plašāka informācija par balsošanu un pasākuma norisi sekos jau tuvākajā laikā.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas